FANDOM


Давним давно, у людей виникло письмо і вони почали записувати все те, що отримували від життя, для того щоб донести ці знання до наступних поколінь. Кожен записував те, що бачив і що вважав за потрібне.


З часом життя показувало людям цінність тих чи інших писань. Одні писання забувалися і зникали з людських очей, в той час як інші переписувалися і збиралися у збірники. Один з таких збірників після редагування визнаними добропорядними і вченими мужами став використовуватися для наставлення людей в істині, навчання людей тому, як правильно жити. Цей збірник писань і підручник життя отримав назву Святе Письмо (Біблія). З часом люди написали ще багато книжок, кожна з яких може чомусь навчити, але Святе Письмо назавжди залишиться в історії людства як найважливіший підручник з життя, важлива складова знань, отриманих людьми для життя.


Див. також

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.