FANDOM


Робертом Говардом створено цікавий образ Конана-варвара, людини, яка живе у світі, що дуже нагадує суспільство грецької ойкумени чи навіть швидше суспільство яке виникло у Європі і Середземномор'ї після руйнації Римської імперії, суспільство варварських королівств і диких племен, суспільство драконів (зміїв) і чародіїв, суспільство мандрівних лицарів, воїнів і розбійників....

Див. http://lib.aldebaran.ru/author/govard_robert/

У Девида Эддингса в його романі Рубіновий рицар змальовано іншу ситуацію, яка чимось нагадує середньовічну Європу, з її королівствами, монастирями, храмами, замками, королями, єпископами і лицарями, які воюють за віру:

"... Войско императора Отта неумолимо продвигалось вперед, пока не было встречено объединенными силами Западных королевств и Рыцарей Храма на огромном поле близ озера Рандера... "

Див. http://lib.ru/INOFANT/EDDIND/elenium2.txt

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.