FANDOM


Освіта відігравала велике значення у життєдіяльності і розвитку суспільства в усі часи, думаю з цим всі погодяться. В сучасних умовах, коли нарешті люди почали розуміти, що планета маленька і всім треба на ній жити, тобто всі ми живемо в єдиному глобальному суспільстві, стали виникати питання організації нормального життя в усіх її куточках в усіх країнах світу. Зокрема виникають питання організації освітнього процесу і підготовки людей до життя і роботи в нових умовах, в умовах єдиного планетарного суспільства, яке хоч і складається з суспільств окремих країн світу, але в якому поділ на країни вже немає того значення у житті людей, як це було у минулому. Світові мережі транспорту і зв'язку вже з'єднали світ в одне ціле і поки немає підстав повертати цей процес у зворотньому напрямку. Швидше треба вчитися жити і працювати в нових умовах.


На мою думку, завдання таких сайтів, як цей, а також http://wikipedia.org, http://wikia.com, сприяти розвитку глобального суспільства і пристосуванню людей до життя в нових умовах, сприяти освіті, самоосвіті і самовдосконаленню кожного, хто знайомиться з матеріалами сайту.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.