FANDOM


абдулла (раб божий) - досить цікаве середньовічне поняття. зараз переважає точка зору, що раби - це невільники, робітники, які працювали в досить важких умовах. але в давнину існували і інші погляди. в певному розумінні раб це робітник, слуга (служащий, служитель) - людина, яка служить хазяїну, людям, всьому людству в цілому, виконує у суспільному господарстві певну роботу. в сучасному світі досить багато людей працює в різноманітних фірмах, установах, корпораціях, які входять до складу глобального господарства. цим вони не відрізняються від своїх далеких предків, які працювали (були рабами) у складі стародавніх храмових господарств, таких як напр. храми-міста-держави Близького Сходу (Вавілону, Ассирії, Ізраїльського царства) і т.д. Основна ідея храмових господарств ще в ті часи - це просто служіння. В стародавні часи - це служіння во славу Бога (богів), зараз - заради добробуту суспільства і власного добробуту. І завжди те саме - життя змінює свої форми, не змінюючись по своїй суті.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.